ФОТОГАЛЕРИЈА: Македонските ракометари се подготвуваат за мечот со Австрија

0

Нашите ракометари го одработија тренингот пред утрешниот решавачки натпревар со домашната селекција на Австрија.

Share.

Leave A Reply