ХОКЕЈ: БиХ – Македонија (Ж И В О видео)

0

Македонската хокеарска репрезентација, денеска и утре ќе одигра контролни средби против соодветната селекција на Босна и Херцеговина. И двата натрпевари ќе се одиграат во сараевска „Зетра“. Првиот меч се игра денеска од 16:30 часот, а вториот утре од 11 часот.

Во продолжение ЛИНК за директно следење на мечевите.

https://www.youtube.com/watch?v=rRyplBXHrdL

Share.

Leave A Reply