Спортското радио 90.3 фм во посета на „Алијанц Арена“ (ФОТО)

0

Екипата на Спортското радио 90.3 фм во Минхен денеска во посета и на „Алијанц Арената“ и клупските простории на Баерн (М). Во деновите на ракометно уживање, подготовка и за вториот дел од сезоната во Бундеслигата.

Share.

Leave A Reply