Среќна Нова 2019 година!

0

Екипата на спортското радио 90.3 фм на сите свои слушатели и деловни партнери, спортисти и спортски работници, им посакува многу среќа и успех во новата 2019 година. Спортот е она што не поврзуваше досега, спортот е оној кој ќе не поврзува и во новата година.

Share.

Leave A Reply