Убавицата на Роналдо ја има поддршката од неговата мајка

0

Долорес Авеиро, мајката на фудбалската супер-ѕвезда, Кристијано Роналдо, покажа дека има современи размислувања поврзани со работата на интимната пријателка на нејзиниот син – Џорџина Родригез.

Убавицата која е фото-модел во континуитет се појавува во медиумите со провокативни разголени слики а Авеиро истите ги споделува на социјалните мрежи со тоа што и им додава емотикони со срце. Бидејќи Родригез е рекламно лице на голем број брендови за долна облека, нејзините профили на социјалните мрежи се исполнети со разголени слики.

Тоа според мајката на Роналдо е сосема нормална работа и затоа ја поддржува и ја охрабрува да продолжи со нејзината работа.

Share.

Leave A Reply