Ванда Нара покажа што поседува

0

Атрактивната русокосата сопруга на фудбалерот Мауро Икарди – Ванда Нара, која истовремено му е и агент, уште еднаш покажа колку знае да биде атрактивна кога е во фитнес сала.

Таа на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии покажувајќи ја својата атрактивност. Во нејзиниот живот, Ванда Нара била манекенка и ТВ-презентерка, но според некои информации има и кариера во порно индустријата.

https://www.instagram.com/p/CAdaUtlhcZn/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CAlNIUvh_yu/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B_-iBONhKhi/?utm_source=ig_web_copy_link

Нејзиниот Инстаграм профил го следат повеќе од 6,5 милиони следбеници, а тоа покажува колку е таа атрактивна и популара.

Share.

Leave A Reply