Browsing: NBA

NBA

Кошаркарот на Филаделфија, Сет Кари, бил позитивен на КОВИД-19 пред вчерашниот меч со Бруклин Нетс.…

NBA

Во текот на ноќта во најсилната светска кошаркарска конкуренција беа одиграни повеќе средби. Еве ги…