Browsing: Фудбал

Легендата на фудбалскиот состав Барселона, Андрес Иниеста, по вчерашната елиминација во Лигата на шампионите најави…

Швајцарскиот фудбалски состав Грасхоперс го тренерот Мурат Јакин, откако 27-кратниот шампион се спушти во зоната…